Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii pentru instrumente muzicale

Număr anunț
DA21670179
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL FOLCORIC ,,TARA VRANCEI (CUI 7620476)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.131,08 RON
Valoare atribuită
8.131,08 RON
Data publicării
06.11.2018 14:55
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.131,08 RON

din 8.131,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.