Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rebobinat electropompe
- Număr anunț
- DA21291853
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- AUTOMATICA BOB S.R.L. (CUI 28321477)
- Cod CPV
- 50511000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.939,89 RON
- Valoare atribuită
- 7.939,89 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 10:06
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.939,89 RON
din 7.939,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro