Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Montat rigola pentru ape pluviale in loc. Miersig , Scoala si Dispensar medical
- Număr anunț
- DA21663983
- Autoritate contractantă
- COMUNA HUSASAU DE TINCA (CUI 4349020)
- Furnizor / câștigător
- ROXTINC S.R.L. (CUI 24080783)
- Cod CPV
- 45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.250 RON
- Valoare finală
- 26.250 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 11:23
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.