Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziție bandă polipropilenă 16 mm pentru mașina manuală de tensionat.
- Număr anunț
- DA21363249
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
- Furnizor / câștigător
- TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI RO24332317)
- Cod CPV
- 44173000-3 · Benzi (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.016,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.070 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 13:08
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.070 RON
din 1.016,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro