Ofertă acceptată Cumpărare directă

OREZ DERONI CAMOLINO

Număr anunț
DA21313230
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI (CUI 4447444)
Furnizor / câștigător
COZA COM PROD SRL (CUI RO1447385)
Cod CPV
15600000-4 · Produse de morarit, amidon si produse amilacee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,60 RON
Valoare atribuită
107,60 RON
Data publicării
26.09.2018 14:52
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,60 RON

din 107,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.