Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cerneala Pelikan albastra 62.5 ml

Număr anunț
DA21312680
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
Furnizor / câștigător
PAPER ROLPROD SRL (CUI RO34446548)
Cod CPV
22600000-6 · Cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40 RON
Valoare atribuită
40 RON
Data publicării
26.09.2018 14:34
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40 RON

din 40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.