Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NEO-ENDUSIX LY.PD 20MG/FL * 1FIO + SOLV
- Număr anunț
- DA21661737
- Autoritate contractantă
- SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.336 RON
- Valoare atribuită
- 3.336 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 10:09
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.336 RON
din 3.336 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro