Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VIDEOPROIECTOR, anunt ADV1028406
- Număr anunț
- DA21308812
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- BLUE IT SOLUTIONS SRL (CUI RO34450158)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.999 RON
- Valoare atribuită
- 1.999 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 12:10
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.999 RON
din 1.999 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro