Ofertă acceptată Cumpărare directă

POP-4™ Polymer

Număr anunț
DA21673289
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA IASI (CUI 13752374)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.616 RON
Valoare atribuită
5.616 RON
Data publicării
07.11.2018 08:38
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.616 RON

din 5.616 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.