Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosoape hartie pliate V fold, 160 buc / pachet, 2 straturi, 25 x 21 cm, AQA Choice

Număr anunț
DA21671019
Autoritate contractantă
Serviciul Roman de Informatii UM 0782 TULCEA (CUI 4321526)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.407 RON
Valoare atribuită
1.407 RON
Data publicării
06.11.2018 15:28
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.407 RON

din 1.407 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.