Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor auto

Număr anunț
DA21681647
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BIHOR (CUI 4208536)
Furnizor / câștigător
ESDERMAN SRL (CUI RO16495976)
Cod CPV
34640000-5 · Elemente auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
898,32 RON
Valoare atribuită
898,32 RON
Data publicării
07.11.2018 13:27
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

898,32 RON

din 898,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.