Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER HP 2015 si HP1212+ CD
- Număr anunț
- DA21681430
- Autoritate contractantă
- APIA -CENTRUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 20822596)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327 RON
- Valoare atribuită
- 377 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 13:20
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
377 RON
din 327 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro