Ofertă acceptată Cumpărare directă

arbori

Număr anunț
DA21680764
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE SA Tulcea (CUI 22618640)
Furnizor / câștigător
VERDE VALE DE PARMAC SRL (CUI 34194556)
Cod CPV
03452000-3 · Arbori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.141 RON
Valoare atribuită
20.141 RON
Data publicării
07.11.2018 12:58
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 17:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.141 RON

din 20.141 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.