Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cos de gunoi din lemn
- Număr anunț
- DA21679764
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUZIAS (CUI RO2502534)
- Furnizor / câștigător
- PRODUCTIE MOBURBAN LUX S.R.L. (CUI 39212769)
- Cod CPV
- 34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.450 RON
- Valoare atribuită
- 3.450 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 12:22
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.450 RON
din 3.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro