Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LED 23.8" ASUS VA249NA FULL HD WLED
- Număr anunț
- DA21668201
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII TOKES JOZSEF (CUI 16414823)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 34970000-7 · Echipament de monitorizare a traficului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.008,39 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 13:48
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 06:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.008,39 RON
din 1.008,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro