Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BRIDA FIXARE PE PLAFON TRAPEZOIDAL BRIDA D11 38X100X100 FS; COLIER MET TIP MENGHINA PT FIXAREA BAREL
- Număr anunț
- DA21377608
- Autoritate contractantă
- R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 615 RON
- Valoare atribuită
- 615 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 13:45
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
615 RON
din 615 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro