Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparatii si achizitii echipamente IT

Număr anunț
DA21376463
Autoritate contractantă
ORASUL TARGU BUJOR (CUI 4393204)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
Cod CPV
45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.502,10 RON
Valoare atribuită
13.502,10 RON
Data publicării
03.10.2018 13:01
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.502,10 RON

din 13.502,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.