Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
CONSTRUIRE DISPENSAR MEDICAL
- Număr anunț
- SCN1040944
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
- Furnizor / câștigător
- PROCONSTRUCTIM M.I. SRL (CUI 5542584)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.093.205,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.089.562,68 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 02.04.2019 17:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1020217
- Termen limită
- 19.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044863
Documente
Documentația de atribuire
- 2018 11 21_grafic_Dispensar Dudestii Vechi_conf pgorgram control_scanat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini dispensare v2.pdf.p7s
- Contract lucrari.doc.p7s
- FisaDate_DF1044863.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Pth Dispensar Dudestii Vechi.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROCONSTRUCTIM M.I. SRL CUI RO5542584
Subcontractanți 1
DAVI ELECTRIC SRL CUI 23436506
Valoare atribuită
1.089.562,68 RON
din 1.093.205,35 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3.642,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.