Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMENAJARE SPATIU EXTERIOR AFERENT CAMIN CULTURAL COSMESTI
- Număr anunț
- DA21375789
- Autoritate contractantă
- Comuna Cosmesti (Primaria Cosmesti) (CUI 3655943)
- Furnizor / câștigător
- UNDPLUS SRL (CUI RO17838495)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.495 RON
- Valoare atribuită
- 72.495 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 12:36
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72.495 RON
din 72.495 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro