Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
ACHIZITIE UTILAJE IN VEDEREA DOTARII SERVICIULUI PUBLIC PENTRU SITUATII DE URGENTA DIN COMUNA SARMAS JUDETUL HARGHITA
- Număr anunț
- SCN1040933
- Autoritate contractantă
- COMUNA SARMAS (CUI 4367868)
- Furnizor / câștigător
- MARSHAL SRL (CUI 5284779)
- Cod CPV
- 34144210-3 · Vehicule de pompieri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 169.993,32 RON
- Valoare atribuită
- 169.673 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 02.04.2019 16:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1016636
- Termen limită
- 15.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044737
Documente
Documentația de atribuire
- 4-Caiet de Sarcini UTV-martie2019-semnat.pdf.p7s
- 5-Formulare-semnat.docx.p7s
- 5-Formulare-semnat.pdf.p7s
- 6-Contract de Furnizare-semnat.pdf.p7s
- 7-Fisa de date-semnat.pdf.p7s
- 9-Declaratie art. 58 conflict de interese_v1_rev.0-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044737.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MARSHAL SRL CUI RO 5284779
Valoare atribuită
169.673 RON
din 169.993,32 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 320,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.