Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,5% sub estimat

“913/IT56 Inlocuire LES 110 kV Militari-Grozavesti, Militari-Razoare, Grozavesti-Razoare”

Număr anunț
CN1011218
Autoritate contractantă
RETELE ELECTRICE ROMANIA S.A. (CUI RO14507322)
Cod CPV
45315400-2 · Instalatii de inalta tensiune (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.376.320,56 RON
Valoare atribuită
22.452.255,66 RON 11,5% sub estimat
Data publicării
12.05.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1023848
Termen limită
26.06.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 091-220539
Documentație de atribuire
DF1047909

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
EXIMPROD GRUP CUI RO 6482146
Subcontractanți 1
CELIN SRL CUI RO12389794
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
SELIND CUI 10583951001
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
ELMAROM GRUP SRL CUI RO 15664007
Asociați 2
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

22.452.255,66 RON

din 25.376.320,56 RON estimat 11,5%

Adjudecat la 88,5% din estimat · economie 2.924.064,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.