Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bonuri valorice carburanți auto

Număr anunț
DA21374383
Autoritate contractantă
COMUNA I.C.BRATIANU (CONSILIUL LOCAL I. C. BRATIANU, JUDETUL TULCEA) (CUI 4794036)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.052,50 RON
Valoare atribuită
13.052,50 RON
Data publicării
03.10.2018 11:43
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.052,50 RON

din 13.052,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.