Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
“Servicii de proiectare si Executie lucrari pentru obiectivul de investitii „Modernizare centru multifunctional in comuna Cuzdrioara, judetul Cluj”
- Număr anunț
- SCN1040906
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUZDRIOARA (PRIMARIA CUZDRIOARA) (CUI 4546936)
- Furnizor / câștigător
- MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.910.342 RON
- Valoare atribuită
- 2.863.637 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 02.04.2019 15:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1018122
- Termen limită
- 19.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044817
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- clauze contractuale.doc.p7s
- DALI FINAL_rev1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044817.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Parte Desenata.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIRON-CONSTRUCT SRL CUI 14598991
Valoare atribuită
2.863.637 RON
din 2.910.342 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 46.705 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.