Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,4% sub estimat
Zonă extindere sat Tapia – drumuri Lot IV (str. 6, str. 8) - execuție
- Număr anunț
- SCN1040750
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- TECHNOCER SRL (CUI 9630549)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.219.577 RON
- Valoare atribuită
- 910.144,99 RON 25,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.04.2019 09:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1018964
- Termen limită
- 08.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044545
Documente
Documentația de atribuire
- Antemasuratori.zip.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- F1 F2 Liste cantitati Resurse.zip.p7s
- FisaDate_DF1044545.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- grafic si monitorizare implementare contract.pdf.p7s
- piese scrise.zip.p7s
- Planse.zip.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PRETORIAN GENERAL SRL CUI RO29398207
Asociați 1
TECHNOCER SRL CUI 9630549
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PRETORIAN GENERAL SRL CUI RO29398207
Asociați 1
TECHNOCER SRL CUI 9630549
Oferta 3
Individuala
Ofertant
AXELA CONSTRUCTII SRL CUI RO 3488071
Valoare atribuită
910.144,99 RON
din 1.219.577 RON estimat
25,4%
Adjudecat la 74,6% din estimat · economie 309.432,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.