Ofertă acceptată Cumpărare directă

CENTRALA ELECTRICA VISION PT INCALZIRE POMPA EL. CU VAS DE EXPANSIUNE 6L 24 KW, 3x400V

Număr anunț
DA21319838
Autoritate contractantă
COMUNA LĂPUGIU DE JOS (CUI 4374180)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.352,94 RON
Valoare atribuită
2.352,94 RON
Data publicării
27.09.2018 10:52
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.352,94 RON

din 2.352,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.