Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru furnizare slănină crudă
- Număr anunț
- CN1011190
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15131220-3 · Slanina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.740 RON
- Valoare atribuită
- 16.740 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 08:40
- Anunț de atribuire
- CAN1018418
- Termen limită
- 10.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047681
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini slanina.pdf.p7s
- CAIET SARCINI SLANINĂ.doc.p7s
- clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047681.pdf
- formulare.pdf.p7s
- formulare prod origine animala.doc.p7s
- instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Valoare atribuită
16.740 RON
din 16.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro