Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
PAINE SI PRODUSE DE PANIFICATIE
- Număr anunț
- SCN1040852
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ARAD (CUI 17090393)
- Furnizor / câștigător
- STA-CO SRL (CUI 1718417)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 229.209 RON
- Valoare atribuită
- 228.087,30 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 02.04.2019 08:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1016121
- Termen limită
- 10.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044646
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044646.pdf
- formulare.rtf.p7s
- instructiuni pt ofertanti.docx.p7s
- model acord cadru+co.subs..rtf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STA-CO SRL CUI R1718417
Valoare atribuită
228.087,30 RON
din 229.209 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.121,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.