Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii la invelitori din tabla
- Număr anunț
- DA21369856
- Autoritate contractantă
- JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
- Furnizor / câștigător
- ALFABEN SRL (CUI RO16789734)
- Cod CPV
- 45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.033 RON
- Valoare atribuită
- 1.033 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 09:12
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.033 RON
din 1.033 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro