Atribuită
Anunț de participare
Reparatii, intretinere si verificari pentru masinile din parcul auto al municipiului Suceava
- Număr anunț
- SCN1040843
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Furnizor / câștigător
- FETCOM SRL (CUI 3527960)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 460.187 RON
- Valoare atribuită
- 460.187 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 08:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1019669
- Termen limită
- 17.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044682
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini lot 1.pdf.p7s
- caiet sarcini lot 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044682.pdf
- Model contract.doc.p7s
- Modele de Formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 460.187 RON Adjudecat: 460.187 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reparații, intretinere și verificari pentru mașinile cu masa ma… | 303.037 RON | Fetcom S.R.L. | 303.037 RON |
| 2 | Reparații, intretinere și verificari pentru mașinile cu masa ma… | 157.150 RON | RAILEX S.R.L. | 157.150 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FETCOM SRL CUI RO 3527960
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
RAILEX S.A. CUI RO 9820616
Subcontractanți 1
SUMEC SA CUI RO 712904
Oferta 3
Individuala
Ofertant
AUTO TEST BUCOVINA S.R.L. CUI RO 29780567
Valoare atribuită
460.187 RON
din 460.187 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro