Ofertă acceptată Cumpărare directă

Balansoare pentru terenuri de joaca 2-8 ANI LXl=1X0.42M

Număr anunț
DA21670722
Autoritate contractantă
PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
37535250-4 · Balansoare pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.730 RON
Valoare atribuită
1.730 RON
Data publicării
06.11.2018 15:15
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.730 RON

din 1.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.