Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRANSPORT RUTIER BUNURI CULTURALE LA 8 INSTITUTII MUZEALE
- Număr anunț
- DA21668061
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- ITC LOGISTIC ROMANIA SRL (CUI 18779419)
- Cod CPV
- 63521000-7 · Servicii de agentii de transport de marfuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.104 RON
- Valoare atribuită
- 7.104 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 13:42
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.104 RON
din 7.104 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro