Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE

Număr anunț
DA21666795
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE - IDECIU DE JOS (CUI 4641520)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
444,04 RON
Valoare atribuită
444,04 RON
Data publicării
06.11.2018 12:59
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

444,04 RON

din 444,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.