Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,0% sub estimat

Executie lucrari "Infiintare retea de alimentare si gospodarie de apa in satele Scurtu si Barzeiu Comuna Berlesti, judetul Gorj

Număr anunț
SCN1041029
Autoritate contractantă
COMUNA BERLESTI (CONSILIUL LOCAL BERLESTI) (CUI 4956200)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.946.264,36 RON
Valoare atribuită
2.444.301 RON 17,0% sub estimat
Data publicării
03.04.2019 21:55
Anunț de atribuire
SCNA1046576
Termen limită
25.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1044719

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
GRUP PRIMACONS SRL CUI RO 6341643
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ENERGOMONTAJ SA CUI RO 1555468
Oferta 3 Individuala
Ofertant
AMVALOVI SRL CUI RO 2575684
Subcontractanți 2
CASSAS SRL CUI 20695140
COSMESCU FOR SRL CUI RO 19083040

Valoare atribuită

2.444.301 RON

din 2.946.264,36 RON estimat 17,0%

Adjudecat la 83,0% din estimat · economie 501.963,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.