Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Achiziție Centru de frezat vertical in 3 axe

Număr anunț
SCN1040995
Autoritate contractantă
TOHAN SA (CUI RO13652413)
Furnizor / câștigător
GREENBAU TEHNOLOGIE SRL (CUI 16136662)
Cod CPV
42637300-3 · Masini-unelte de frezat metale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400.000 RON
Valoare atribuită
399.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
03.04.2019 15:01
Anunț de atribuire
SCNA1019028
Termen limită
17.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1044666

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

399.000 RON

din 400.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.