Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Achiziție Strung CNC in 3 axe
- Număr anunț
- SCN1040996
- Autoritate contractantă
- TOHAN SA (CUI RO13652413)
- Furnizor / câștigător
- GREENBAU TEHNOLOGIE SRL (CUI 16136662)
- Cod CPV
- 42621100-6 · Strung CNC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499.800 RON
- Valoare atribuită
- 498.000 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2019 15:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1019007
- Termen limită
- 17.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044667
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Strung CNC 3 axe.pdf
- FisaDate_DF1044667.pdf
- Formulare strung CNC in 3 axe.pdf
- MACHETA CONTRACT strung CNC 3 axe.pdf
- Prezentarea prop tehnice_strung CNC 3 axe.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GREENBAU TEHNOLOGIE SRL CUI RO16136662
Valoare atribuită
498.000 RON
din 499.800 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.