Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Reabilitare sistem rutier pe DJ 134C, la km 0+000 – 1+101

Număr anunț
SCN1040986
Autoritate contractantă
JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
Cod CPV
45233000-9 · Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.163.032,18 RON
Valoare atribuită
1.158.553 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
03.04.2019 10:01
Anunț de atribuire
SCNA1020386
Termen limită
23.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1044763

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
VIADUCT SRL CUI RO 6682608
Asociați 1
ANDESIT-IMPEX SRL CUI RO 15401698
Oferta 2 Individuala
Ofertant
GITA IMPEX SRL CUI RO 6682470

Valoare atribuită

1.158.553 RON

din 1.163.032,18 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 4.479,18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.