Anulată
Anunț de participare
Modernizare drum judeţean DJ 208N: Lezpezi (intersecție DJ208) - Vânători, km 1+000 - 6+720
- Număr anunț
- CN1011224
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.364.941,90 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 07:39
- Anunț de atribuire
- CAN1018369
- Termen limită
- 13.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047818
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la CS_Modernizare DJ208N-semnat.docx.p7s
- Clauze_Modernizare DJ208N-semnat.doc.p7s
- CS1.zip.p7s
- CS2.zip.p7s
- CS3.zip.p7s
- FisaDate_DF1047818.pdf
- Formulare_Modernizare DJ208N-semnat.doc.p7s
- Liste de cantitati_Modernizare DJ208N-semnat.pdf.p7s
- Modernizare DJ208N-Memoriu Tehnic-semnat.pdf.p7s
- PS1.zip.p7s
- PS2.1.zip.p7s
- PS2.2.zip.p7s
Participanți · 1 ofertă
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.