Ofertă acceptată Cumpărare directă

Role prosop hartie din celuloza 100% 2 straturi

Număr anunț
DA21674322
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.072,50 RON
Valoare atribuită
1.072,50 RON
Data publicării
07.11.2018 09:24
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.072,50 RON

din 1.072,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.