Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 35,9% sub estimat

Acord cadru de furnizare piese BMC

Număr anunț
CN1010459
Autoritate contractantă
TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
Furnizor / câștigător
TRANS SERVICE COMPANY S.R.L. (CUI 13746607)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
637.974,15 RON
Valoare atribuită
408.888,11 RON 35,9% sub estimat
Data publicării
03.04.2019 09:09
Anunț de atribuire
CAN1018476
Termen limită
10.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1044798

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Adjudecat: 408.888,11 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
4 Piese cutii viteze, 9. Piese suspensie CALVET PROD S.R.L. 5.889 RON
7 Garnituri frana FERMIT 2 contracte 18.060 RON
FERMIT · contract 11299 · 24.06.2019
FERMIT · contract 11302 · 24.06.2019 18.060 RON
9 Piese suspensie, 4. Piese cutii viteze CALVET PROD S.R.L. 2 contracte 88.602 RON
CALVET PROD S.R.L. · contract 11300 · 24.06.2019 88.602 RON
CALVET PROD S.R.L. · contract 11298 · 24.06.2019
10 Echipament caroserie, 2. Filtre, 8. Piese directie, 3. Piese am… TRANS SERVICE COMPANY SRL
11 Etriere frane, 2. Filtre, 8. Piese directie, 3. Piese ambreiaj,… TRANS SERVICE COMPANY SRL 2 contracte 284.485,26 RON
TRANS SERVICE COMPANY SRL · contract 11301 · 24.06.2019 275.073,46 RON
TRANS SERVICE COMPANY SRL · contract 7354 · 15.05.2020 9.411,80 RON
12 Piese electromotor, 13. Piese electrice, 5. Piese transmisie, 6… TRANS SERVICE COMPANY SRL 11.851,85 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FERMIT SA CUI RO 1170151
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
CALVET PROD SRL CUI RO17080144
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

408.888,11 RON

din 637.974,15 RON estimat 35,9%

Adjudecat la 64,1% din estimat · economie 229.086,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.