Anulată
Anunț de participare
Modernizare DC 120, Tiu (DJ 606B) – Gogosu (DJ 606C) km 0+000 – km 2+591, care asigura accesul la punctele de interes cultural si natural incluse in circuitul transfrontalier Dolj-Vratsa
- Număr anunț
- SCN1040970
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.954.880 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 09:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1015314
- Termen limită
- 22.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044645
Documente
Documentația de atribuire
- dc120 piese desenate.part1.rar.p7s
- dc120 piese desenate.part2.rar.p7s
- DC120_Piese scrise.part1.rar.p7s
- DC120_Piese scrise.part2.rar.p7s
- Draft contract DC 120.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044645.pdf
- Formulare .docx.p7s
- liste DC120-VOL I LICITATIE.pdf.p7s
- p0201.PDF.p7s
- planse poduri.pdf.p7s
- podet01.PDF.p7s
- podet a3-26112015114408.pdf.p7s
- pssm dc120.part1.rar.p7s
- pssm dc120.part2.rar.p7s
- zs0101.PDF.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.