Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,1% sub estimat
Conserve de legume si fructe
- Număr anunț
- SCN1040968
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ARAD (CUI 17090393)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI 3286722)
- Cod CPV
- 15331500-2 · Legume conservate in otet (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158.290,80 RON
- Valoare atribuită
- 148.622,04 RON 6,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2019 08:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1017020
- Termen limită
- 11.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044822
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de carcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044822.pdf
- formulare.rtf.p7s
- instructiuni pt ofertanti.docx.p7s
- model acord cadru+co.subs..rtf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EUROGRUP BOGDAN SRL CUI RO24660152
Valoare atribuită
148.622,04 RON
din 158.290,80 RON estimat
6,1%
Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 9.668,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.