Atribuită
Anunț de participare
Proiectare, asistenta tehnica si executie de lucrari pentru obiectivul de investitii : Reabilitare si modernizare DJ 119, km 25+740 - km 27+993, la Ciucani, judetul Bacau - lungimea tronsonului studiat L = 2,253 km
- Număr anunț
- SCN1040966
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
- Furnizor / câștigător
- NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.694.661 RON
- Valoare atribuită
- 4.891.142,62 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 08:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1020867
- Termen limită
- 06.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044474
Documente
Documentația de atribuire
- 1.2.- Expertiza tehnica - DJ 119 - km 25+740-27+993.pdf.p7s
- 1.3.- Studiu Topo vizat OCPI - DJ 119 - km 25+740-27+993.pdf.p7s
- 1.4 - Studiu GEO DJ 119 - km 25+740-27+993.pdf.p7s
- Caiet de sarcini DJ 119.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044474.pdf
- Formulare si modele Reabilitare si modernizare DJ 119.doc.p7s
- Formular model - Clauze contractuale.docx.p7s
- Notificare privind actualizarea materialelor din documentatia DALI cf normative in vigoare.pdf.p7s
- Piese Desenate DJ 119 - km 25 740-27 993.pdf.p7s
- Piese scrise DJ 119 - km 25 740-27 993.pdf (1).pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Asociați 1
PEIESI SRL CUI 34101751
Valoare atribuită
4.891.142,62 RON
din 4.694.661 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro