Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat

“Achizitia de contoare de apa rece pentru contorizarea la nivel de bransament – in cadrul programului de contorizare a populatiei”

Număr anunț
SCN1040965
Autoritate contractantă
HIDRO PRAHOVA S.A. (CUI RO16826034)
Furnizor / câștigător
AFRISO-EURO-INDEX SRL (CUI 2356161)
Cod CPV
38421100-3 · Contoare de apa (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300.000 RON
Valoare atribuită
287.894,50 RON 4,0% sub estimat
Data publicării
03.04.2019 08:51
Anunț de atribuire
SCNA1016982
Termen limită
18.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1044792

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
FLUID GROUP HAGEN SRL CUI RO 13430603

Valoare atribuită

287.894,50 RON

din 300.000 RON estimat 4,0%

Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 12.105,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.