Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,8% sub estimat

Servicii de reparatii, intretinere si revizii auto 2019

Număr anunț
CN1010455
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
SERVICE CAR ONE S.R.L. (CUI 18273658)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160.000 RON
Valoare atribuită
147.550 RON 7,8% sub estimat
Data publicării
03.04.2019 08:42
Anunț de atribuire
CAN1017761
Termen limită
08.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1044788

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

147.550 RON

din 160.000 RON estimat 7,8%

Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 12.450 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.