Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta pentru alimentarea cu apa si servicii de consultanta in materie de deseuri (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,8% sub estimat
Contract de servicii de consultanţă pentru realizarea Planului Judeţean de Gestionare a Deşeurilor 2019-2025
- Număr anunț
- SCN1040958
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- EPMC CONSULTING SRL (CUI 24799569)
- Cod CPV
- 71800000-6 · Servicii de consultanta pentru alimentarea cu apa si servicii de consultanta in materie de deseuri (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131.930 RON
- Valoare atribuită
- 104.500 RON 20,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2019 08:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1020525
- Termen limită
- 17.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044837
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa caiet sarcini partea 1.pdf.p7s
- Anexa caiet sarcini partea 2.pdf.p7s
- Caiet sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044837.pdf
- Formulare Plan deseuri.doc.p7s
- Proiect contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EPMC CONSULTING SRL CUI RO 24799569
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RESOURCING ENVIRONMENTAL CONSULTING SRL CUI 16906761
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ISPE PROIECTARE SI CONSULTANTA S.A. CUI RO40284726
Valoare atribuită
104.500 RON
din 131.930 RON estimat
20,8%
Adjudecat la 79,2% din estimat · economie 27.430 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.