Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Achizitie masina de curatare stradala in orasul Cavnic
- Număr anunț
- SCN1040956
- Autoritate contractantă
- ORASUL CAVNIC (PRIMARIA ORASULUI CAVNIC) (CUI 3627595)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 326.000 RON
- Valoare atribuită
- 324.000 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2019 08:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1017870
- Termen limită
- 17.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044743
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- documentatia de atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044743.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
324.000 RON
din 326.000 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 2.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.