Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIPETE DE LABORATOR

Număr anunț
DA21670429
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MURES (CUI 4322904)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
Cod CPV
38437100-8 · Pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.505,42 RON
Valoare atribuită
4.505,42 RON
Data publicării
06.11.2018 15:04
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.505,42 RON

din 4.505,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.