Ofertă acceptată Cumpărare directă

invelitori acoperis, confectionat si montat cercevele

Număr anunț
DA21359840
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA DE ADMINISTRARE A FONDULUI LOCATIV SI A CIMITIRELOR (CUI RO13035159)
Furnizor / câștigător
NOZIECO TRADE SRL (CUI RO29315694)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.834 RON
Valoare atribuită
51.834 RON
Data publicării
02.10.2018 11:09
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.834 RON

din 51.834 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.