Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 54,2% sub estimat

Asigurarea obligatorie de raspundere civila auto pentru prejudicii produse tertilor prin accidente de vehicule

Număr anunț
SCN1041093
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142.777 RON
Valoare atribuită
65.366 RON 54,2% sub estimat
Data publicării
04.04.2019 16:25
Anunț de atribuire
SCNA1020073
Termen limită
17.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1045089

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

65.366 RON

din 142.777 RON estimat 54,2%

Adjudecat la 45,8% din estimat · economie 77.411 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.