Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Contract prestari servicii de proiectare construire Drum Forestier Holm D.S. Botosani

Număr anunț
SCN1041073
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
SURSA COM SRL (CUI 3408030)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.200 RON
Valoare atribuită
24.000 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
04.04.2019 12:08
Anunț de atribuire
SCNA1018394
Termen limită
24.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1044920

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SURSA COM SRL CUI RO 3408030

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.200 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.